Hastanin İkamet Etti̇ği̇ Yeri̇n Dişinda Alkoli̇zm ve Madde Bağimliliğindan Tedavi̇ Edi̇lmesi̇ni̇n Etki̇nli̇ği̇ Nedi̇r?

Tanımadık Bir Ortamda Tedavi Etkinliği.<--break->

İlk Olarak:

Daha 20. yüzyılın başlarında modern psikiyatrinin babalarından biri olan Avusturyalı hekim Kraepelin "... ruhsal bozukluğu olan hastayı tedavi etmek için, tahrik edici çevreden çekmek lazım" demiştir. Bu nedenle, alkolizmle uyuşturucu bağımlılığı da hastanın alışılmış çevresinden uzakta yapılmalıdır. Mutat bir ortamda alkolizm ve uyuşturucu bağımlılığı tedavisi, hastanın odak vermemesinden dolayı kaliteli sonuçlar veremeyebilir. Onun her zaman dikkatini çeken bir şeyler olabilir. Nihayet, hasta hastaneden kaçabilir! Tedavinin herhangi bir modern yöntemlerinden uygulayarak kullanıp kullanmayın, ancak bu koşullarda, kısa bir süre sonra arıza sağlanır.

İkinci Olarak:

Kliniklerimizin coğrafi konumu, tedavi işlemlerin terapötik etkisini güçlendirmek amacıyla dikkatlice ayarlanmıştır. Bunlardan biri, aynı anda tedavi edici etkisiyle, deniz ve dağ iklimi birleştiren Anapa sayfiye kasabasında bulunan eşsiz doğal hastanedir. Diğeri de Kırgızistan başkenti Bişkek yakınlarında, görkemli Ala-Too dağ silsilesi dibinde bulunuyor.

Tedavi edici özelliklere ait bu nadir iklim özellikleri среднегорной bir arazide oluşturulan bir karışımı saf dağ havası, optimum nem ve istikrarlı bir atmosferik basınç klinik otele yakın sermaye. Bunun dışında, kliniğin her ikisinde de hastaların kalmaları için en rahat koşullar oluşturulmuştur. Hastanede ortak Rus dili konuşuyorlar, aynı zamansa doktorlar ve personeller Sovyet sonrası zihniyete sahiptirler.

Burada Rusyalı kendini rahat hissediyor. Tabii ki, farklı bir zihniyet, anlaşılmaz bir dil rahatsız etmezse, Avrupa veya da İsrail'de uyuşturucu bağımlılığı ya da alkolizm tedavisi yapılabilir. Orada uyuşturucu bağımlılığı ve alkolizm tedavisi farklı bir bilinç ve zihniyet odaklı olduğundan dolayı Rus hastaları kendilerini kaybolmuş hissediyorlar.

Üçüncü Olarak:

Profesör Nazaraliyev’in özel tedavi yöntemi 23 yıldır kullanmaktayız. 16 bini aşkın hasta uyuşturucu bağımlılığı ve alkolizm tedavisini başarıyla tamamladı. Doktor Nazaraliev’in özel tekniği, uyuşturucu bağımlılığı ile alkolizm tedavisi yaklaşımı açısından Mayıs, 2011 yılında Rus Tıp Bilimleri Akademisi tarafından resmen olarak tanınmıştır. Buna rağmen Nazaraliev Sağlık Merkezi, elde ettiği sonuçlarla yetinmeden sürekli gelişme yolundadır.

 

Profesör Cenişbek NAZARALİEV

2016-05-03 18:23:00

VIP-сервис

Для пациентов с высоким статусом

Doctor Life

Лечение в режиме онлайн

Смотрите подробнее на нашем YouTube канале
Вернуться наверх